HAKKIMIZDABiz Kimiz ?

Eğitim sektöründeki 30 yıllık tecrübemizle, kuruluşumuzdan bu yana Eskişehir’de dil sınavlarına yönelik kurslar düzenlemenin yanı sıra konuşma ve yazma odaklı hem yetişkinlere hem de çocuklara yönelik İngilizce kursları düzenlemekteyiz. Sistem Dil Kursu, yılların birikimi tecrübesiyle Eskişehir ve Türkiye’de dil eğitimi ve öğretiminin öncü kurumlarındandır. Biz bir dil eğitim kurumu olarak eğitimin bir tutku olduğunun bilincindeyiz ve öğrencilerimizin başarıya ulaşması için bütün imkânlarımızı kullanmaktayız.

Ayrıca, Sistem Dil Kursu olarak artık Online eğitimlerimiz yoluyla Türkiye’nin her yerindeyiz. Biz, kuruluşumuzdan bu yana kaliteli ve güler yüzlü eğitimden ödün vermemeyi amaçlamaktayız ve bu hedefle inanıyoruz ki gelecekte daha nice dil sevdalısı öğrencilerle çalışma imkânımız olacak.

Amacımız

Biz Sistem Dil Kursu olarak: Yabancı dil eğitimine farklı bakış açıları getirmeyi, Yabancı dil eğitimini daha yüksek seviyelere çekmeyi, Yabancı dildeki başarıyı bir yaşam tarzı haline getirmeyi, Bireysel başarıyı kitlesel başarılara dönüştürmeyi amaçlamaktayız.

Farkımız

Yayınlarımızı kapsamlı hale getirdik. Son sınav sistemine uyumlu çalışma sistemi geliştirdik. Kaynaklarımızda güncel konuları ele alıyoruz. Farklı kaynaklardan çalışma ihtiyacı bırakmıyoruz. Net, anlaşılır ve akıcı konu anlatımları yapıyoruz. Sınav mantığında tamamı özgün sorular hazırlıyoruz. Sarmal modelde özgün hazırlanmış dil bilgisi ve kelime kitabı veriyoruz. Konuları pekiştiren eğlenceli yaprak testler sunuyoruz. Gerçek sınav formatında özgün denemeler hazırlıyor ve uyguluyoruz.

Geçmişimiz binlerce başarı hikâyesi ile dolu. Düzenli çalışma prensibinden asla taviz vermiyoruz. Öğrencilerimizin farklı öğrenme becerilerini önemsiyoruz. Derslerde zorlanan öğrenciler ile birebir ilgileniyoruz.

Bizden Haber Alın

+ 90 505 984 71 63
+ 90 222 231 22 66